Використання

Власником і адміністратором он-лайн сайту www.groshiok.com.ua (далі в тексті - Сайт) є "Groshiok.com.ua" (далі в тексті - Власник). Власник залишає за собою право доповнювати, змінювати або іншим чином змінювати інформацію і правила на Сайті, як візуально, так і за змістом. Так само Власник має право в будь-який час обмежити вільний доступ до Сайту.
Відвідувач - фізична особа, яка в Інтернеті відвідує Сайт (www.groshiok.com.ua).
Відвідавши Сайт, його Відвідувач погоджується з умовами Cookies, захисту даних, Користування і Е-пошти. Приймається, що Відвідувач ознайомився з даними умовами і приймає їх.
Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятно їх зміст, посилання на авторські права. Спори, що виникають у Відвідувачів, при використанні Сайту, будуть розглянуті в порядку, передбаченому в нормативних актах Латвійської Республіки.
Зміст Сайту носить інформативний характер. Інформація на Сайті не містить і не може бути розглянута як конкретна пропозиція, конкретний продукт або послуга і т.п.
На Сайті узагальнена інформація про пропоновані і послуги, що надаються інших юридичних фірм. Конкретні, деталізовані і пояснюючі відповіді на питання, що цікавлять Відвідувача (наприклад, вказівки про прострочені платежі, вказівки про нездійснені платежі, кодекс діяльності і політика про відповідальне кредитування, розкриття оплати, в тому числі про річні процентні ставки, політика відновлення, контактна інформація та ін. ), які виникли при відвідуванні Сайту, доступні на домашній сторінці конкретного постачальника послуг.

Інформація, розміщена на сайті і здійснювані функції, ми не гарантуємо, а також не беремо відповідальність за можливі помилки Відвідувача, а також не несемо відповідальність за придатність інформації, розміщеної на Сайті, кожному Відвідувачу.
Розкрита інформація носить інформативний характер, і Власник не несе відповідальність за прийняті рішення або за вжиті заходи щодо Відвідувачів Сайту, які здійснені після відвідування Сайту, і з посиланням на розміщений на Сайті обсяг інформації і рекомендації.
Надана на Сайті інформація окремо не перевіряється, вона розміщується на підставі надійних інформаційних джерел.
Зазначені на Сайті витрати, розміщені для інформаційних цілей, якщо тільки на Сайті не зазначена інша інформація. Витрати рекомендуємо перевірити до здійснення конкретної угоди на домашній сторінці конкретного постачальника послуг.
Власник має право на Сайті розмістити посилання на інші домашні сторінки, що належать або знаходяться під контролем інших фізичних і / або юридичних осіб, на підставі цього Сайт може містити такі види зовнішніх сайтів, в т.ч. доступ до домашніх сторінок третіх осіб, а так само може пропонувати або інформувати про пропоновані продукти, послуги тощо третіми особами. За зміст домашніх сторінок, пропонованих третіми особами, в т.ч. за зміст пропонованих ними продуктів і послуг Власник не бере на себе відповідальність і не виконує їх перевірку. Сайт не несе відповідальності за безпеку інших домашніх сторінок. Ви повинні усвідомлювати, що безпека таких сайтів може відрізнятися від Сайту.
Власник Сайту не бере на себе відповідальність за збитки (прямі, непрямі або випадкові), які виникли від використання Сайту, а також не бере на себе відповідальність за доступність інформації Сайту в мережі.
Інформація, яка заведена на Сайті, розміщується в бланк Заявки і не розголошується третім особам.
Інформацію, що знаходиться на Сайті, можна подивитися і роздрукувати тільки для особистих, некомерційних потреб.
Лого, розміщені на Сайті, торгові знаки та інші авторські роботи є авторським матеріалом, який захищається діючими нормативними актами Латвійської Республіки. Даний авторський матеріал є особистим майном Власника або іншої фізичної / юридичної особи.

Ніхто інший, за винятком "Groshiok.com.ua", не має права переробляти, змінювати інформацію, що знаходиться на даному Сайті. Будь-яка публікація інформації з сайту або інше її використання заборонено без попереднього дозволу "Groshiok.com.ua". Якщо порушені авторські права, в разі недотримання умов і в залежності від характеру порушення і наслідків порушник притягується до встановленої в нормативних актах Латвійської Республіки цивільної, адміністративної або кримінальної відповідальності.
Заборонено здійснювати будь-які дії, спрямовані на безпеку, стабільність і швидкість системного функціонування Сайту.
Власник має право в будь-який час ввести інші умови використання Сайту, які вступають в силу в момент, коли нові умови будуть опубліковані на Сайті. Використання Сайту, в т.ч. всій розміщеної інформації після змін, означає, що користувач погодився з усіма умовами Сайту.
Умови Сайту не відносяться до домашніх сторінок інших фізичних / юридичних осіб.
Регулярно ознайомлюйся з умовами сайту, тому що вони можуть бути змінені без завчасного попередження. Якщо у вас є питання, просимо, використовувати наш розділ контактів або е-пошту.