Ел. пошта

Сайт www.groshiok.com.ua, далі в тексті - Сайт.
Відвідувач - фізична особа, яка в Інтернеті відвідує Сайт.

Ел. пошта використовується для успішної комунікації з відвідувачем Сайту. Все ел. пошти обробляються, використовуючи різні фільтри на віруси і сурогатну пошту. Сайт залишає за собою право блокувати ел. пошту, яку вважає неприйнятною.

Ел. пошта може містити рекламу, якщо ви не бажаєте отримувати рекламу і рекламні повідомлення з сайту, просимо, здійснити відмову тут або в рекламній ел. поштою відправника.

Ви повинні знати, що відправляючи ел. пошту, використовується Інтернет, який є відкритою системою, і Сайт не може забезпечити абсолютну безпеку, що все ел. листи будуть отримані без помилок, без пошкоджень, які не будуть зіпсовані і будуть без вірусів і, що вони не будуть втрачені, знищені або перехоплені, і / або розшифровані. Тому ми не направляємо з використання ел. пошти сенситивну або особисто ідентифіковану інформацію.

Зміст спрямованого ел. листи може бути конфіденційним і призначеним відповідному відвідувачеві сайту. Якщо отримали ел. лист, яке не передбачено Вам, ця обставина не дозволяє використовувати або розголошувати цю інформацію. Просимо негайно проінформувати адміністратора сайту і видалити дане ел. лист. Будь-яке недозволене використання змісту ел. листи з Сайту, його розголошення або поширення заборонено.